قیمت جان پناه شیشه ای

علت نصب جان پناه شیشه ای همان طور که از نامش مشخص است محافظت از جان افراد در تردد و استفاده از پله و بالکن یا تراس ها و زیباتر شدن فضای داخلی و خارجی ساختمان. قیمت جان پناه شیشه ای بر مبنای نوع شیشه از نظر ضخامت و نشکن بودن شیشه و مدل و کیفیت یراق آلات و اتصالات بیس نگهدارنده پنل های شیشه ای محاسبه و تعیین می شود. جان پناه شیشه ای می تواند بار وزنی زیادی را تحمل کند و در برابر عوامل مخرب محیطی مانند سرما و رطوبت فشار زیادی را تحمل کند. هر اندازه ارتفاع جان پناه شیشه ای بیشتر باشد تعداد اتصالات مورد نیز در نصب آن افزایش یافته در نتیجه قیمت جان پناه شیشه ای افزایش می یابد. در ادامه لیست قیمت انواع هندریل و جان پناه شیشه آورده شده است.

جان پناه شیشه ای تراس

جان پناه شیشه ای تراس سکو یا دیواره ای محافظ است با ارتفاع 100 تا 70 سانتیمتر با عرض بین 30 تا 40 سانتیمتر که بر روی دیواره ها و کنار بام، ایوان، بالکن، پنجره و تراس در تمام ساختمان های مسکونی و تجاری که با هدف افزایش ایمنی از خطر سقوط و پرت شدن نصب می شود. جان پناه در گذشته به شکل یک دیواره یک اندازه که در امتداد لبه محوطه ها از جنس سنگ یا چوب با هدف مقابله با تهاجم نظامی دشمنان ساخته می شد. در اصطلاح جان پناه معنی حفاظت کردن و پوشش دادن می دهد که امروز بیشتر برای ایجاد یک مانع و محافظ جهت کاهش خطرات جانی از نوع شیشه یا فلز استیل و آلومینیوم ساخته می شود. شکل ظاهری جان پناه شیشه ای در افزایش زیبایی نمای بیرونی ساختمان موثر است برای همین در ساخت آن از طراح های مدرن و متفاوت استفاده می شود. امروزه برروی دیواره های آجری و سنگی یک جان پناه شیشه ای نصب می شود که حداکثر ارتفاع آن 50 سانتیمتر است.

جان پناه شیشه ای بالکن

جان پناه شیشه ای یا هندریل شیشه ای نسل جدید سیستم های نرده و حفاظ است که با شیشه های شفاف و نشکن امکان ایجاد یک سبک مدرن وامروزی را با اجزای دیگر ساختمان فراهم کرده است و با داشتن تنوع در سیستم های اجرایی امکان نصب در هر سازه ساختمانی را دارد. جان پناه شیشه ای با داشتن مجموعه وسیعی از اتصالات و شیشه های متفاوت مانند شیشه سکریت و لمینت، شیشه دوجداره، شیشه کیرستالی و سوپر کلیر در ایجاد یک پوشش تمام شیشه ای مدرن و زیبا در راه پله و بالکن ها به طراحان و معماران کمک کرده است. امنیت جان پناه شیشه ای بسیار بالا است زیرا از قطعات مقاوم و ضد زنگ آلومینیومی و استیل که برای ثابت کردن جام های شیشه ای استفاده می شود. جان پناه شیشه ای به دلیل داشتن سیستم ها نصب متنوع و استفاده از طیف وسیعی از شیشه های ساده و رنگی و تلفیق اتصالات استیل و آلومینیوم زیبایی و ایمنی بسیار بالایی دارد که می تواند برای استفاده در هر ساختمان و مکانی که با معماری امروزی طراحی شده است اولین انتخاب باشد. اجرای و نصب هندریل شیشه ای به مهارت و تجربه بسیار بالایی نیاز دارد برای همین ارائه خدمات در این زمینه تنها کار شرکت ها و مجموعه های معتبر مهندسی است. شرکت آکات با داشتن نیروهای مجرب و کارآزموده از مهندسین و تکنسبن ها به عرضه خدمات طراحی و نصب با کیفیت ترین و امروزی ترین جان پناه های شیشه ای در سراسر کشور پرداخته است.

اصلی ترین مزیت های جان پناه شیشه ای عبارت است از:

امکان اجرا در هر مکانی با هر شرایط آب و هوایی

استفاده برای افزایش امنیت و زیبایی در جان پناه، بالکن و راه پله

افزایش نور محیط به دلیل استفاده از شیشه های شفاف

نصب مهندسی شده و استاندارد بدون امکان کمترین کم کاری