نرده شیشه ای یو چنل

نرده شیشه ای یو چنل ترکیبی از طراحی مدرن ، شفافیت مطلوب و مقرون به صرفه بودن در یک سیستم نرده است. با مقاومت در برابر بار وزنی 500 کیلوگرم بر متر مربع ، برای اقامتگاههای خصوصی ، ساختمانهای تجاری ، مغازه ها و موارد دیگر ایده آل است. پروفیل های پایه نیز سبک و به راحتی قرار می گیرند. در واقع این نرده در نوع خود یک طرح عالی است. همراه با امکان نصب هندریل روی شیشه یا کنار آن که باعث شده در این سیستم نصب شیشه کاملا ایمن باشد.

اطلاعات تکميلي

  • تاریخ دوشنبه, 30 -3443

نرده شیشه ای روکار

اگر به دنبال سیستم نرده شیشه ای هستید که بتواند از پس فشار های وزنی سنگین و ضربات شدید برآید با سیستم اکسپوز روکار سنگین همراه باشید. این محصول واقعا ایمین ترین نرده شیشه ای در بازار است. پروفیل های یو شکل پایه آلومینیومی این مدل سبک اما بسیار محکم و ایمن هستند. همین امر استفاده آنها را برای فضاهای عمومی مانند استادیوم ها ، فرودگاه ها و مراکز خرید ایده آل می کند.

با انتخاب پروفیل پایه مختلف (دو عدد مخصوص بالایی ودو عدد مخصوص نصب پلاستیک) ، همیشه می توانید راه حل مناسب برای پروژه خود پیدا کنید. در نرده شیشه ای روکار پایه بدون نیاز به زیر سازی فلزی مستقیماً روی بتن نصب می شوند. پروفیل های مخصوص پایه F و Y شکل به شما امکان می دهند تا نرده شیشه ای درست در لبه سطح بتن نصب کنید ، تا بتوانید از فضا به صورت بهینه استفاده کنید.

اطلاعات تکميلي

  • تاریخ دوشنبه, 30 -3443

نرده شیشه ای فیکس پوینت پله چشم انداز شفاف

انعطاف پذیری همه چیز در این مجموعه وجود دارد - این سیستم یک انتخاب مناسب از میان روش های ثابت سازی پنل های شیشه ای و فاصله گذاری بین دیوار پله و شیشه را ارائه می دهد. پایه نرده شیشه ای فیکس پوینت  برای کار با لنگر های مکانیکی برای اتصال به دیوارهای بتونی بوسیله پیچ و مهره ای که به یک سیم فلزی متصل می شود ، طراحی شده است. هر یک از اتصالات نقطه ای (point) نوعی از بست های گرد هستند. بنابراین می توانید دقیقاً ظاهری را که می خواهید انتخاب کنید. نرده شیشه ای فیکس پوینت یک مزیت دیگر نیز دارد - یک اتصال دو طرفه که امکان نصب و صاف کردن صفحات شیشه ای را در محل فراهم می کند.

اطلاعات تکميلي

  • تاریخ دوشنبه, 30 -3443

نرده شیشه ای اسپیگات پله

نرده شیشه ای اسپیگات روشی جدید برای بیان حداقل گرایی

آیا به دنبال یک راه حل برای اجرای نرده شیشه ای کاملا متفاوت و مینیمالیستی هستید؟ ظاهر زیبای گیره های پایه اسپیگات گرد و اسپیگات چهارگوش راهی منحصر به فرد برای دستیابی به نمای کاملاً شفاف به شما می دهد.
خواه دید شما به یک طراحی منحنی یا زاویه ای احتیاج داشته باشد ، صفحات نرده شیشه ای شما نه تنها به طور ایمن ، بلکه مدرن و زیبا دیده می شوند. پایه های اسپیگات لوله ای براق و گرد است ، در حالی که پایه های ااسپیگات پروفیل با خطوط تیز و فرم های مربع مشخص می شود. برای لمس کامل ، حتماً از درپوش های پوشش پایه مربوطه استفاده کنید.
هر دو گیره نرده شیشه ای اسپیگات پله به راحتی قابل نصب هستند. طراحی آنها شامل دیافراگم های کشیده است که روند کار را بسیار ساده می کند.

اطلاعات تکميلي

  • تاریخ دوشنبه, 30 -3443