نرده شیشه ای با بست شیشه گیر

یکی از رایج ترین و در عین حال اقتصادی ترین مدل های نرده شیشه ای که برای استفاده در ساختمان های خصوصی و تجاری کوچک گزینه بسیار مناسبی است نرده شیشه ای بابست شیشه گیر نام دارد. این محصول از تزکیب قطعات و اتصالات استیل یا آلومینیوم با شیشه های سکوریت و لمینت مونتاژ و اجرا می شود. شکل و جنس پایه ها که وظیقه تحمل وزن صفحات شیشه ای را دارند بر اساس محل پروژه و طراحی دکوراسیون ساختمان در دو شکل پروفیل (چهار گوش) و لوله گرد انتخاب می شود. اتصال اصلی نگدارنده شیشه ها به پایه به صورت یک قطعه فلزی مقاوم با دو فک ثابت و متحرک است که به نام بست شیشه گیر معروف است وحداقل ضخامت شیشه در این مدل 8 میلیمتر و حداکقر 12 میلیمتر است.

اطلاعات تکميلي

  • تاریخ دوشنبه, 30 -3443

نرده شیشه ای پنجره

به سختی متوجه خواهید شد که جان پناه شیشه ای آنجاست! نرده شیشه ای پنجره با ساختاری که تقریباً از شیشه تشکیل نشده است ، شفافیت بی سابقه ای را فراهم می کند. با وجود این طراحی مینیمالیستی ، پروفیل های براق و عمودی نصب شده به شما امکان می دهند بالکن های ژولیت با دهانه های عالی ایجاد کنید. مانند سایر محصولات نرده شیشه ای آکات این نیز به طور گسترده آزمایش ایمنی شده است. به راحتی می توانید از این سیستم برای اقامتگاه های خصوصی ، ساختمانهای آپارتمانی و هتلها استفاده کنید.

نرده شیشه ای پنجره برای بهترین قابلیت انعطاف پذیری و سهولت استفاده طراحی شده است. از همان مشخصات دیوار می توان برای نصب یک جان پناه شیشه ای در سه سناریوی مختلف استفاده کرد: روی دیواره بیرونی یک نما ، روی یک قاب لبه پنجره. این سیستم با ویژگی هوشمندانه خود ، فرآیند نصب شیشه را نیز بسیار ساده می کند.

برای اطمینان از اینکه جان پناه شیشه ای به طور هماهنگ با محیط معماری خود ترکیب شود ، می توان عناصر آلومینیوم را با رنگ الکترواستاتیک پودری پوشش داد. به عنوان مثال می توانید رنگی متناسب با نما یا قاب پنجره انتخاب کنید.

اطلاعات تکميلي

  • تاریخ دوشنبه, 30 -3443

نرده شیشه ای دفنی بالکن

شیشه همتراز به راحتی تا 1 اینچ (25.52 میلی متر) ضخیم است
نرده شیشه ای دفنی بالکن مطمئناً با نام خود مطابقت دارد. این سیستم نرده شیشه ای برای سهولت نصب و تراز بندی شیشه بهترین است. این بیشتر به لطف اختراع کوچک اما انقلابی در کفش های پایه آن است که سیستم دیسک نامیده می شود. این کار نصب و تراز شیشه را بسیار راحتر می کند ، به طوری که جایزه معتبر معاری را دریافت می کند. سیستم دیسک قابل تنظیم که برای نرده شیشه ای دفنی بالکن استفاده می شود و برای شیشه تا ضخامت حداکثر 1 اینچ (25.52 میلی متر) مناسب است ، بنابراین در ایجاد نرده های تراس یا نرده های بالکن که به مقاومت بیشتری نیاز دارند ، مشکلی نخواهید داشت.

نرده شیشه ای دفنی بالکن با دو نوع پروفیل ریل پایه برای نصب از کف و دو نوع مختلف برای نصب کنار موجود است. اینها شامل پروفیل های آلومینیوم F و Y شکل است که می توانید آنها را در لبه یا روی سطح بالکن نصب کنید. همه آنها با سیستم دیسک قابل تنظیم  و کار می کنند ،  این پروفیل ها برای شیشه با  ضخامت های شیشه 3/4 "تا 1" (16.76 میلی متر تا 25.52 میلی متر) مناسب هستند. ترکیب هوشمندانه این اتصالات و یراق آلات به شما امکان می دهد با اطمینان از ایمنی هر صفحه شیشه مطمئن شوید. این سیستم انقلابی همچنین به شما امکان می دهد تا هر صفحه شیشه ای را جداگانه تا 1.2 درجه از حالت عمودی دوباره تنظیم کنید.

اطلاعات تکميلي

  • تاریخ دوشنبه, 30 -3443

نرده شیشه ای اکسپوز بالکن

به سختی متوجه خواهید شد که حفاطی در جلوی بالکن آنجاست! نرده شیشه ای بالکن با ساختاری که تقریباً از شیشه تشکیل نشده است ، شفافیت بی سابقه ای را فراهم می کند. با وجود این طراحی مینیمالیستی ، پروفیل های براق و عمودی نصب شده به شما امکان می دهند بالکن های شیشه ای را ایجاد کنید که فاصله آنها تا 2800 میلی متر است.

نرده شیشه ای بالکن برای بهترین قابلیت انعطاف پذیری و سهولت استفاده طراحی شده است. از همان مشخصات دیوار می توان برای نصب یک بالکن شیشه ای در 3 سناریوی مختلف استفاده کرد: در یک نما ، روی یک قاب درب یا برای نشان دادن. این سیستم با ویژگی هوشمندانه خود ، فرآیند نصب شیشه را نیز بسیار ساده می کند.

برای اطمینان از اینکه بالکن شیشه ای به طور هماهنگ با محیط معماری خود ترکیب می شود ، می توان عناصر آلومینیوم را با پوشش پودری رنگ داد. به عنوان مثال می توانید رنگی متناسب با نما یا قاب در انتخاب کنید.

مانند سایر محصولات نرده گروه آکات این محصول نیز به طور گسترده آزمایش شده است. به راحتی می توانید از این سیستم برای اقامتگاه های خصوصی ، ساختمانهای آپارتمانی و هتلها استفاده کنید.