یکی از رایج ترین و در عین حال اقتصادی ترین مدل های نرده شیشه ای که برای استفاده در ساختمان های خصوصی و تجاری کوچک گزینه بسیار مناسبی است نرده شیشه ای بابست شیشه گیر نام دارد. این محصول از تزکیب قطعات و اتصالات استیل یا آلومینیوم با شیشه های سکوریت و لمینت مونتاژ و اجرا می شود. شکل و جنس پایه ها که وظیقه تحمل وزن صفحات شیشه ای را دارند بر اساس محل پروژه و طراحی دکوراسیون ساختمان در دو شکل پروفیل (چهار گوش) و لوله گرد انتخاب می شود. اتصال اصلی نگدارنده شیشه ها به پایه به صورت یک قطعه فلزی مقاوم با دو فک ثابت و متحرک است که به نام بست شیشه گیر معروف است وحداقل ضخامت شیشه در این مدل 8 میلیمتر و حداکقر 12 میلیمتر است.

نرده شیشه ای یو چنل ترکیبی از طراحی مدرن ، شفافیت مطلوب و مقرون به صرفه بودن در یک سیستم نرده است. با مقاومت در برابر بار وزنی 500 کیلوگرم بر متر مربع ، برای اقامتگاههای خصوصی ، ساختمانهای تجاری ، مغازه ها و موارد دیگر ایده آل است. پروفیل های پایه نیز سبک و به راحتی قرار می گیرند. در واقع این نرده در نوع خود یک طرح عالی است. همراه با امکان نصب هندریل روی شیشه یا کنار آن که باعث شده در این سیستم نصب شیشه کاملا ایمن باشد.

اگر به دنبال سیستم نرده شیشه ای هستید که بتواند از پس فشار های وزنی سنگین و ضربات شدید برآید با سیستم اکسپوز روکار سنگین همراه باشید. این محصول واقعا ایمین ترین نرده شیشه ای در بازار است. پروفیل های یو شکل پایه آلومینیومی این مدل سبک اما بسیار محکم و ایمن هستند. همین امر استفاده آنها را برای فضاهای عمومی مانند استادیوم ها ، فرودگاه ها و مراکز خرید ایده آل می کند.

با انتخاب پروفیل پایه مختلف (دو عدد مخصوص بالایی ودو عدد مخصوص نصب پلاستیک) ، همیشه می توانید راه حل مناسب برای پروژه خود پیدا کنید. در نرده شیشه ای روکار پایه بدون نیاز به زیر سازی فلزی مستقیماً روی بتن نصب می شوند. پروفیل های مخصوص پایه F و Y شکل به شما امکان می دهند تا نرده شیشه ای درست در لبه سطح بتن نصب کنید ، تا بتوانید از فضا به صورت بهینه استفاده کنید.

به سختی متوجه خواهید شد که جان پناه شیشه ای آنجاست! نرده شیشه ای پنجره با ساختاری که تقریباً از شیشه تشکیل نشده است ، شفافیت بی سابقه ای را فراهم می کند. با وجود این طراحی مینیمالیستی ، پروفیل های براق و عمودی نصب شده به شما امکان می دهند بالکن های ژولیت با دهانه های عالی ایجاد کنید. مانند سایر محصولات نرده شیشه ای آکات این نیز به طور گسترده آزمایش ایمنی شده است. به راحتی می توانید از این سیستم برای اقامتگاه های خصوصی ، ساختمانهای آپارتمانی و هتلها استفاده کنید.

نرده شیشه ای پنجره برای بهترین قابلیت انعطاف پذیری و سهولت استفاده طراحی شده است. از همان مشخصات دیوار می توان برای نصب یک جان پناه شیشه ای در سه سناریوی مختلف استفاده کرد: روی دیواره بیرونی یک نما ، روی یک قاب لبه پنجره. این سیستم با ویژگی هوشمندانه خود ، فرآیند نصب شیشه را نیز بسیار ساده می کند.

برای اطمینان از اینکه جان پناه شیشه ای به طور هماهنگ با محیط معماری خود ترکیب شود ، می توان عناصر آلومینیوم را با رنگ الکترواستاتیک پودری پوشش داد. به عنوان مثال می توانید رنگی متناسب با نما یا قاب پنجره انتخاب کنید.

نرده شیشه ای فیکس پوینت پله چشم انداز شفاف

انعطاف پذیری همه چیز در این مجموعه وجود دارد - این سیستم یک انتخاب مناسب از میان روش های ثابت سازی پنل های شیشه ای و فاصله گذاری بین دیوار پله و شیشه را ارائه می دهد. پایه نرده شیشه ای فیکس پوینت  برای کار با لنگر های مکانیکی برای اتصال به دیوارهای بتونی بوسیله پیچ و مهره ای که به یک سیم فلزی متصل می شود ، طراحی شده است. هر یک از اتصالات نقطه ای (point) نوعی از بست های گرد هستند. بنابراین می توانید دقیقاً ظاهری را که می خواهید انتخاب کنید. نرده شیشه ای فیکس پوینت یک مزیت دیگر نیز دارد - یک اتصال دو طرفه که امکان نصب و صاف کردن صفحات شیشه ای را در محل فراهم می کند.

نرده شیشه ای اسپیگات روشی جدید برای بیان حداقل گرایی

آیا به دنبال یک راه حل برای اجرای نرده شیشه ای کاملا متفاوت و مینیمالیستی هستید؟ ظاهر زیبای گیره های پایه اسپیگات گرد و اسپیگات چهارگوش راهی منحصر به فرد برای دستیابی به نمای کاملاً شفاف به شما می دهد.
خواه دید شما به یک طراحی منحنی یا زاویه ای احتیاج داشته باشد ، صفحات نرده شیشه ای شما نه تنها به طور ایمن ، بلکه مدرن و زیبا دیده می شوند. پایه های اسپیگات لوله ای براق و گرد است ، در حالی که پایه های ااسپیگات پروفیل با خطوط تیز و فرم های مربع مشخص می شود. برای لمس کامل ، حتماً از درپوش های پوشش پایه مربوطه استفاده کنید.
هر دو گیره نرده شیشه ای اسپیگات پله به راحتی قابل نصب هستند. طراحی آنها شامل دیافراگم های کشیده است که روند کار را بسیار ساده می کند.

شیشه همتراز به راحتی تا 1 اینچ (25.52 میلی متر) ضخیم است
نرده شیشه ای دفنی بالکن مطمئناً با نام خود مطابقت دارد. این سیستم نرده شیشه ای برای سهولت نصب و تراز بندی شیشه بهترین است. این بیشتر به لطف اختراع کوچک اما انقلابی در کفش های پایه آن است که سیستم دیسک نامیده می شود. این کار نصب و تراز شیشه را بسیار راحتر می کند ، به طوری که جایزه معتبر معاری را دریافت می کند. سیستم دیسک قابل تنظیم که برای نرده شیشه ای دفنی بالکن استفاده می شود و برای شیشه تا ضخامت حداکثر 1 اینچ (25.52 میلی متر) مناسب است ، بنابراین در ایجاد نرده های تراس یا نرده های بالکن که به مقاومت بیشتری نیاز دارند ، مشکلی نخواهید داشت.

نرده شیشه ای دفنی بالکن با دو نوع پروفیل ریل پایه برای نصب از کف و دو نوع مختلف برای نصب کنار موجود است. اینها شامل پروفیل های آلومینیوم F و Y شکل است که می توانید آنها را در لبه یا روی سطح بالکن نصب کنید. همه آنها با سیستم دیسک قابل تنظیم  و کار می کنند ،  این پروفیل ها برای شیشه با  ضخامت های شیشه 3/4 "تا 1" (16.76 میلی متر تا 25.52 میلی متر) مناسب هستند. ترکیب هوشمندانه این اتصالات و یراق آلات به شما امکان می دهد با اطمینان از ایمنی هر صفحه شیشه مطمئن شوید. این سیستم انقلابی همچنین به شما امکان می دهد تا هر صفحه شیشه ای را جداگانه تا 1.2 درجه از حالت عمودی دوباره تنظیم کنید.

به سختی متوجه خواهید شد که حفاطی در جلوی بالکن آنجاست! نرده شیشه ای بالکن با ساختاری که تقریباً از شیشه تشکیل نشده است ، شفافیت بی سابقه ای را فراهم می کند. با وجود این طراحی مینیمالیستی ، پروفیل های براق و عمودی نصب شده به شما امکان می دهند بالکن های شیشه ای را ایجاد کنید که فاصله آنها تا 2800 میلی متر است.

نرده شیشه ای بالکن برای بهترین قابلیت انعطاف پذیری و سهولت استفاده طراحی شده است. از همان مشخصات دیوار می توان برای نصب یک بالکن شیشه ای در 3 سناریوی مختلف استفاده کرد: در یک نما ، روی یک قاب درب یا برای نشان دادن. این سیستم با ویژگی هوشمندانه خود ، فرآیند نصب شیشه را نیز بسیار ساده می کند.

برای اطمینان از اینکه بالکن شیشه ای به طور هماهنگ با محیط معماری خود ترکیب می شود ، می توان عناصر آلومینیوم را با پوشش پودری رنگ داد. به عنوان مثال می توانید رنگی متناسب با نما یا قاب در انتخاب کنید.

مانند سایر محصولات نرده گروه آکات این محصول نیز به طور گسترده آزمایش شده است. به راحتی می توانید از این سیستم برای اقامتگاه های خصوصی ، ساختمانهای آپارتمانی و هتلها استفاده کنید.