درباره ما

نرده شیشه ای آکات مرجع واحد شما برای طراحی و ساخت نرده شیشه ای

نرده شیشه ای آکات اینجاست تا شما را قادر سازد چشم انداز طراحی خود را با نرده شیشه ای به واقعیت تبدیل کنید. ما از طریق فرایند طراحی با شما همکاری می کنیم ، و طرح های سه بعدی پروژه خود را به شما نشان می دهیم. و زمانی که نوبت به ساخت می رسد ، ما هم سخت افزار (یراق آلات) و هم پانل های شیشه را تأمین می کنیم ، بنابراین شما مجبور نیستید با چندین فروشنده سرو کار داشته باشید.

خرید نرده شیشه ای همه چیز با یک تماس شروع می شود: دید شما. ممکن است یک ایده دقیق از چگونگی اجرای نرده شیشه ای خود داشته باشید یا ممکن است به برخی پیشنهادات نیاز داشته باشید. طرح ها ، نقشه ها یا تصاویر خود را برای ما ارسال کنید و ما با شما همکاری خواهیم کرد تا یک طرح 2D و 3D برای پروژه شما آماده کنیم تا یک برآورد قیمت گذاری در یک جلسه با یکی از کارشناسان ما انجام شود و برای بررسی طرح شما یک گزینه مناسب ارائه دهیم. مهم نیست که پروژه چقدر پیچیده یا ساده باشد ، طراحان ما خوشحال خواهند شد که گزینه هایی را به شما نشان دهند و به شما کمک کنند تا بهترین تصمیم را برای پروژه خود بگیرید.

طراحی پیچیده ، کیفیت بی نظیر ، مونتاژ سریع و ایمنی عالی - همان چیزی است که نرده شیشه ای آکات به معنای واقعی است. بنابراین ، وقت بگذارید و طیف وسیعی از نرده های شیشه ای ما و همچنین بسیاری از راه حل های ابتکاری دیگر ما برای جانپناخ شیشه ای با کیفیت را مشاهده کنید.

سیستم glassrailings به انعطاف پذیری مشهور است. به لطف طراحی مدولار آنها ، می توانید اجزای سازنده را به هر شکلی که مایل باشید با یکدیگر ترکیب کرده و نرده های کاملاً منحصر به فردی ایجاد کنید. اینگونه است که ، با هم ، ایده های شما را زنده می کنیم.